Бізнес на Сумщині сплатив понад 1,9 млрд гривень єдиного соціального внеску

З початку 2016 року органами ДФС у Cумській області мобілізовано понад 1,9 млрд грн єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування. Про це повідомляє Олексій Мазуренко, в.о. начальника ГУ ДФС у Сумській області. Завдання уряду виконано на 104 %, додатково зібрано 75,9 млн гривень.

Зокрема, у жовтні поточного року сумчани сплатили 205,3 млн грн єдиного внеску.

За 10 місяців 2016 року найбільше надходжень з ЄСВ зафіксовано у ДПІ у м. Сумах – майже 911 млн грн та Охтирській ОДПІ – 285,7 млн гривень. Незважаючи на те, що найменше ЄСВ сплачено по Роменській ОДПІ, ця податкова інспекція виконала завдання по мобілізації найкраще, оскільки відсоток перевиконання склав 7 %, тобто майже 11 млн гривень додатково.

– Варто зазначити, що від своєчасних надходжень єдиного соціального внеску залежить наповнення фондів соціального страхування, а це означає, що громадяни можуть розраховувати на державні соціальні гарантії при безробітті, нещасних випадках, професійних захворюваннях, при нарахуванні пенсійного забезпечення та інших соціальних виплат, –– говорить керівник фіскальної служби області.

Водночас фахівці фіскальної служби Сумщини нагадують підприємцям які застосовують спрощену систему оподаткування, яку суму ЄСВ їм необхідно сплачувати: починаючи з 1 травня по 30 листопада 2016 року такі підприємці сплачують єдиний внесок в розмірі від 319 до 7975 грн.

Відтак єдиний внесок за себе мають право не сплачувати фізичні особи – підприємці на єдиному податку, які є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують, відповідно до закону, пенсію або соціальну допомогу.

Нагадуємо, єдиний внесок за ІV квартал 2016 року підприємці повинні сплатити до 19 січня 2017 року.

Джерело: Прес-служба ГУ ДФС у Сумській області

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: