Благодійний giveaway: фотосет в допомогу онкохворому

Жителів Конотопу запрошують долучитися до благодійного giveaway «Фотосет за чашку кави», щоб допомогти зібрати кошти на лікування для Кості Дяченка. Хлопець бореться з онкозахворюванням.

Ініціаторами виступили місцевий фотограф Сергій Караван та візажист-бровіст Олена Тарасенко. На своїх сторінках в Instagram вони оголосили розіграш фотосесії та мейкапу.

«Часто в Instagram зустрічав пости з закликом допомогти Кості. Я також робив сторіс, кидав кошти на карту його мамі. Але зрозумів, що такий підхід охоплює маленьку кількість людей. Тому вирішив влаштувати конкурс, щоб зацікавити та залучити більше народу», — розповів у коментарі Конотоп.City Сергій Караван.

За його словами, до акції вже долучилось близько 50 осіб.

Умови участі:

  • потрібно внести на банківську карту мами Кості, Наталії Петрушенко, не менше 30 гривень. Номер картки: 5168742215459664 (ПриватБанк);

  • відправити скріншот в особисті повідомлення Сергію чи Олені;

  • та написати «готово» під дописом розіграшу.

Долучитись до акції може кожен. Вона триватиме до 21 вересня 23:59, а 22 вересня випадковим чином оберуть трьох переможців. Між ними розподілять годинну фотосесію, мейкап та корекцію брів.

Розіграш запустили в рамках благодійної акції «Чашка кави для Кості». Один день не попити кави, а зекономлені гроші перерахувати на лікування Кості.

Нагадаємо, що в обох дітей Наталії Петрушенко — 21-річного Костянтина та 3-річної Камілли — виявили онкозахворювання. Костянтин Дяченко — випускник Політехнічного технікуму КІСумДУ. Уже понад рік сім’я бореться за його життя. Діагноз — медулярний рак. У травні гострий лімфобластний лейкоз виявили у 3-річної Камілли Петрушенко, сестри Костянтина. На її лікування також потрібні кошти, яких у родини не вистачає.

Допомогти родині можна, перерахувавши кошти на банківську карту Наталії Петрушенко: 5168 7422 1545 9664 (ПриватБанк).

View this post on Instagram

ГИВЭВЕЙ!!! Фотосет за чашку кофе! Друзья, я участвую в благотворительной акции: "Чашка кави для Кості☕", чтобы оказать помощь Косте, который оказалась в сложной ситуации. Это официальная страница Кости Дяченко @kamillakonstantin__hellp Ему 21 года, он студент, увлекается музыкой и пением! А сейчас ему нужна наша помощь. Мы решили объединиться с @tarasenko_lena_make_up и помочь собрать средства на его лечение. Поэтому… Мы объявляем розыгрыш на фотосессию и make_up!!! УСЛОВИЯ УЧАСТИЯ НЕ нужно на нас подписываться. МОЖНО репостнуть в свои сторис МОЖНО лайкнуть пост. МОЖНО отметить друга. ▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️ – НУЖНО внести не меньше 30 грн. на карту Петрушенко Наталья (мама Кости) ПриватБанк: 5168742215459664 и скрин отправить мне в личные сообщения. – НАПИСАТЬ в комментариях "готово" Принять участие можно до 23:59 21 сентября. 22 сентября мы рандомно выберем участников, котором достанется 1" часовой фотосет, 2" макияж, 3" бровки! Отчёт опубликуем в сторис и будет отдельным постом. #ДОПОМОГА #РАК_НЕ_ВИРОК #кавадлякості #ракдурак

A post shared by Фотограф / Видеограф | Украина (@karavan.prod) on

Поділитися в соціальних мережах: