Благодійники пропонують переселенцям фінансову допомогу на відкриття бізнесу

Міжнародний благодійний фонд «Карітас України» розпочинає новий проект грантів для внутрішньо переміщених осіб, пропонуючи їм фінансову допомогу для запуску або відновлення малого чи середнього бізнесу в розмірі 10, 15, 20 та 25 тисяч грн.

Проект «Підтримка підприємців із числа внутрішньо переміщених осіб» розрахований на переселенців, котрі проживають у Запорізькій, Полтавській, Сумській, Харківській, Донецькій і Луганській (підконтрольних Україні територіях) областях. Проект не діятиме в «сірій зоні» і населених пунктах, наближених до лінії розмежування.

Заявки можна подавати з 15 лютого до 31 березня 2016 року включно в електронному вигляді (caritas-lh@yandex.ru) або на паперових носіях до регіональних офісів «Карітас України» (м. Харків, вул. Гоголя, 7; м. Запоріжжя, вул. Семафорна, 8; м. Краматорськ, пр-ту Миру, 5; м. Сєвєродонецьк, вул. Новікова, 15). Учасники з Полтавської та Сумської областей можуть подати заявку в онлайн-режимі на електронну адресу caritas-lh@yandex.ru або поштою до харківського офісу.

Форму заявки можна отримати в будь-якому регіональному офісі «Карітас Україна» або завантажити на сторінці в Facebook: https://www.facebook.com/caritas.ukraine.kharkiv; ВКонтакте: https://vk.com/caritas_ukraine_kharkiv.

Деталі проекту можна дізнатись за телефонами: (050)4000539 (Тетяна), (050)3096706 (Людмила), (050)3096682 (Григорій).

За цим посиланням можна знайти зразок заявки на участь, а також документ із відповідями на типові запитання:https://drive.google.com/folderview?id=0Bwxkw4pWoDMiV01CVFFnWktzMFU&usp=sharing.

Поділитися в соціальних мережах: