Болард на провулку Терезова запрацює по-новому

У провулку Терезова встановлений єдиний у Сумах болард — це автоматичний пристрій, призначений для обмеження в’їзду транспортних засобів або резервування місць для паркування, повідомляє 0542.ua.

Він працює з 2013 року, проте під впливом різних ДТП зазнав серйозних пошкоджень, які й стали причиною реставрації. Цьогоріч на це виділили майже 200 тисяч гривень. Займається ремонтом та утриманням боларду ТОВ «Спецавтоматика ЛТД» за замовленням департаменту інфраструктури міста.

«Болард дещо переробили, наприклад, відтепер система буде працювати дещо по-новому: якщо раніше водії вручну налаштовували проїзд через брелок чи зв’язок із диспетчером, то наразі встановлена відеокамера на обидві сторони, яка зчитує номери автомобілів. Також встановлено світлофор та дзеркала для розширення оглядовості. Невдовзі розмістимо знак «СТОП», аби запобігти аваріям, пошкодженню стовпчика, а також аби не допускати проїзд «зайцем» осіб, які не мають на те дозволу»,– зазначає Андрій Лебідь, керівник ТОВ «Спецавтоматика ЛТД».

Поки що триває наповнення бази даних автотранспорту, що має право проїзду на вулицю Воскресенську.

Також в районі боларду влітку переклали плитку, зробили водовідвід, встановили новий компенсатор. Загалом ремонтні роботи обійшлися у близько 80 тисяч гривень.

Звісно, чим краще сумчани будуть дотримуватися правил користування установкою, тим довше вона пропрацює.

Фото: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах: