«Бульбулятор» і марихуана скрасили навчальні будні неповнолітнього

 pm160image001

На Сумщині у 16-річного підлітка знайшли 30 грамів висушеної марихуани. Наркотики хлопець зберігав в гуртожитку свого навчального закладу. Як він сам пояснює — аби час навчання проходив більш весело та цікаво…

Неповнолітнього поціновувача наркотиків виявив дільничний інспектор Серединобудського відділення поліції, який саме перевіряв тих, хто перебуває на профілактичному обліку в  поліції. Одними з таких і був 16-річний учень одного з місцевих навчальних закладів, який проживав у студентському гуртожитку. Під час візиту до його кімнати поліцейський відчув запах конопель, а тому вирішив з хлопцем поспілкуватись. Юнак зізнався, що зберігає висушену марихуану та дістав з кишені куртки речовину зеленого кольору, ззовні схожу на коноплі, загальною вагою 30 грамів. Також в його кімнаті правоохоронець помітив так званий «бульбулятор» — саморобний пристрій для вживання наркотиків.

На питання, звідки в учня наркотики, той відповів, що рослини конопель зібрав у полі, коли випадково натрапив на зарості дикоростучих рослин. Вирішив їх зірвати, висушити на сковорідці, після чого іноді курив марихуану в кімнаті гуртожитку та із-за чого останнім часом мав проблеми з адміністрацією закладу та іншими студентами.

Тепер хлопцеві загрожує до трьох років обмеження або позбавлення волі.

 

Поділитися в соціальних мережах: