Чай гріють кип’ятильником, а суп варять в мультиварці: у Сумах жителі 9 квартир залишилися без газу

Сумчани, що мешкають на вулиці Горького 25, скаржаться на відсутність газопостачання в їхньому будинку. Газ то був, але вже 4 дні його немає. А ввімкнути не можуть, бо один з мешканців не пускає працівників газорозподільної компанії до квартири. Ну як не пускає, його там нема. Отак і живуть: чай гріють кип’ятильником, а суп варять в мультиварці. 

Блакитне паливо сумчанам «відрізали» в неділю близько 17.00. Знаєте, воно якщо страждати всім, то наче й легше вирішити проблему, але страждають мешканці лишень 9 квартир.

«Я кожен день втрачаю робочий час. Не ходжу на роботу, чекаю газовиків, виловлюю їх, видзвонюю. Трубки кладуть, ніхто спілкуватися зі мною не хоче. Тобто, трата часу – трата грошей. На роботі дивляться на мене ніби на дурника якогось», – говорить Роман, сумчанин.

Відновити подачу блакитного палива  можна буде лише тоді, коли всі мешканці будуть вдома. Про це розповіла прес-секретар ТОВ «Сумигаз». За її словами, фахівці неодноразово виїжджали на місце, проте господар однієї з квартир двері їм так і не відчинив.

Як кажуть самі мешканці, у тій квартирі давно ніхто не живе. То це що, тепер жителі назавжди залишаться без газу?

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: