Чекайте 100 років, або чому сумський маршрут №3 «так часто» їздить

Сумчани скаржаться на недостатню кількість «Рут» на міських маршрутах. Ось наприклад маршрут №3 (вул. Героїв Крут – Аеропорт) – з необхідних 13 авто курсує лише 6. Збираєшся в час пік виїхати на роботу, і або чекаєш “100 років”, або як ті шпроти в банці: зайти – зайшов, а вийти – то ще постаратися треба. Добре, як по ногам не потопчуться.

«Третій зараз слабо їздить. Я не знаю, з чим це пов’язано. Їх раніше дуже багато було, зараз – менше, набагато менше. А чого так? Може, у них там якісь зміни, а раніше вони йшли через кожні 6 хвилин», – говорить Віра Мазур, сумчанка.

А якщо десь в гостях засидівся, то після 21:00 в місті одне перекотиполе, ну, і тролейбуси. Або їдь з пересадкою, або на таксі.

 «Після 21.00 це проблема, можуть розвернутися і проїхати, не зупиняючись. Мені дві зупинки проїхати, аби не страшно йти вночі, але, на жаль, вони сходять десь з маршруту», – каже Людмила Шишкова, сумчанка.

Олександр Запорожець, директор ПП «Запорожець» (обслуговує маршрут) повідомив, маршрутки їздять погано, бо немає водіїв. Але не тільки з цим маршрутом проблеми, багатьох доводиться чекати хвилин по 20.

Про це знають і в міськраді. Так, відділ транспорту СМР направив перевізнику листи для врегулювання ситуації. Але листи то таке, навряд за 10 днів (такий термін вирішення проблеми встановив відділ)  знайдеться достатня кількість кваліфікованих водіїв, щоб на маршрут виїжджали всі авто. Хоча, якщо пообіцяти ставку водію десь 7 000 гривень, то охочих знайдеться безліч.

Галіна Корявко

 

Поділитися в соціальних мережах: