Через Криворізьку трагедію у Сумах посилять контроль за пасажирськими перевезеннями

У зв’язку зі смертельним ДТП у Кривому Розі по всій Україні наразі проводиться профілактичне відпрацювання пасажирських перевезень. Тож і в Сумах відбулася нарада, учасниками якої стали керівники відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг,  представники патрульної поліції та Укртрансбезпеки, а також очільники підприємств, які здійснюють перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах.

Насамперед потрібно звертати увагу на технічний стан транспортних засобів, комплектування, дотримання правил дорожнього руху, умови зберігання автобусів.

Перевізники мають звернути особливу увагу на неприпустимість нехтування водіями сигналів світлофора та здійснення зупинок у невстановлених місцях. Фахівці відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг готові надати повний перелік офіційно визначених зупинок громадського транспорту та місце їх розташування.

Також присутнім нагадали і попросили звернути увагу працівників на те, що на кінцевих зупинках є вбиральні, якими водії мають користуватись. За справляння природних потреб у невідведених для цього місцях на кермувальника чекає штраф у розмірі 51 грн., у разі повторного порушення – адміністративний арешт на термін до 15 діб.

Мова йшла також про те, що левова частка дорожньо-транспортних пригод, які трапляються на Сумщині за участі ліцензованого пасажирського автотранспорту, припадає на обласний центр. Тож  приватним перевізникам необхідно постійно проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед водіїв. А у випадку ДТП, як і належить, негайно сповіщати управління Укртрансбезпеки.

Вже найближчим часом на дороги області виїдуть три сучасні вагові комплекси, обладнання яких дозволяє визначати міру зношеності колес. Тож  перевізникам слід звернути увагу і на цей аспект.

За матеріалами сайту sumynews.com.

Поділитися в соціальних мережах: