На Сумщині через неуважність батьків постраждали діти

До лікарень Сумщини за останню добу потрапили пʼятеро дітей. Причинами госпіталізації неповнолітніх стали травми, отримані ними в побуті. В поліції наголошують: цих нещасних випадків могло б і не статися, якби дорослі більш пильно та уважно слідкували та доглядали за своїми нащадками.

Так, до реанімаційного відділення дитячої лікарні госпіталізовані дві трирічні дівчинки – лікарі діагностували у малечі випадкове отруєння. В першому випадку в поле зору дитини потрапили необачно залишені дорослими пігулки, в другому – дитина «спробувала» на смак один з засобів побутової хімії.

Також до відділення інтенсивної терапії учора доправлені двоє дітей з травмами – у 9-річного хлопчика діагностовано рани живота, у півторарічної дівчинки – травми голови. Як зʼясували під час відповідних перевірок працівники поліції, нещастя трапилися під час ігор через необачність малечі.

Перебуває у реанімації також доставлений до лікарні з гострим отруєнням 13-річний підліток – за попередніми даними хлопець спробував алкоголь.

Наразі за кожним з цих фактів працівники поліції проводять відповідні перевірки, зʼясовуючи всі обставини та причини подій, котрі привели дітей на лікарняні ліжка. І констатують: нещастя можна було б уникнути, якби дорослі приділяли безпеці своїх дітей більш пильної уваги. Адже ціною миттєвої неуважності часто-густо стає здоровʼя та життя малечі. Перекинута дитиною на себе чашка з кропом, підібрана з підлоги та проковтнута монетка чи елемент живлення, відкрита шухлядка з ліками або ящик з побутовою хімією – всі ці небезпечні моменти батьки, опікуни та доглядальники повинні передбачувати та попередньо усувати, запобігаючи таким чином нещасному випадку.

Дорослі мають постійно памʼятати – маленьким дослідникам необхідні не лише любов та догляд, а й цілковита безпека. Безпека вдома, під час ігор на вулиці, на дорозі, в магазині чи в будь-якому іншому місці. І забезпечити цю безпеку повинні самі дорослі. Тож краще прибрати від маленьких діток всі небезпечні речі, а з більш дорослими слід серйозно поговорити, пояснивши їм всі наслідки їх пустощів та необдуманих вчинків.

Тож будьте уважними та обережними, передбачливими та дбайливими, і нехай ваші діти ростуть здоровими!

Поділитися в соціальних мережах: