Через систему ProZorro в Сумах придбають 4 автобуси

1 березня КП «Електроавтотранс» провело в системі ProZorro аукціон із закупівлі чотирьох автобусів середньої місткості на очікувану суму 8,44 млн. грн. Заявки на участь в аукціоні подали два учасники з Черкас: ТОВ «Аймакс-ГРУП» і ??ТОВ «Автоград-2007».

У результаті трьох раундів ТОВ «Автоград-2007» запропонувало чотири автобуси за 8,42 млн. грн. (2,105 млн. грн. за одиницю). Офіційно тендерний комітет повинен оголосити переможця протягом 5 днів.

Нагадаємо: в минулому році «Електроавтотранс» купив п’ять автобусів середньої місткості «Отаман А092Н6» у ТОВ «Авто-Регіон»: спочатку — два за 3,95 млн. (по 1,975 млн. за одиницю), потім — ще три за 5,916 млн. (1,972 млн. за одиницю).

У нинішньому тендері технічні вимоги до автобусів були такі ж, як і в минулому році, — вони повинні бути дизельні, з двигуном не нижче Євро-5, місткістю не менше 52 пасажирів, пристосовані для перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями. Єдина відмінність в цьому тендері в порівнянні з торішніми — умова про обов’язкове оснащення автобусів GPS-датчиками.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах: