Чи варто так сильно економити на красі?

В Інтернеті часто можна зустріти рекомендації, як звичайні недорогі продукти можуть допомогти омолодити шкіру обличчя. Незважаючи на те, що до складу таких чудо-засобів зазвичай входять нешкідливі на перший погляд продукти, деякі з них можуть виявитися вкрай небезпечними при нанесенні на шкіру.

Зубна паста

Рекомендації замазати обридлі прищики або чорні точки зубною пастою і залишити на ніч вже давно стали класикою жанру серед beauty-порад в мережі. Однак краще вам не  вдаватися до цього методу: у складі пасти містяться хімічні речовини, які не тільки не покращують стан шкіри, але й поглиблюють проблеми, пересушують її, порушуючи рН-баланс і навіть викликаючи хімічні опіки.

Цукор

Для шкіри обличчя цукровий скраб є занадто травматичним: гострі краї кристалів цукру створюють безліч мікропорізів на шкірі. Щоб глибоко очистити шкіру обличчя, використовуйте мелені вівсяні пластівці, текстура яких більше підходить для дбайливого відлущування.

Перекис водню

Без цього антисептичного засобу дійсно не можна обійтися в лікуванні ран та порізів. Однак у боротьбі з недосконалостями шкіри обличчя він ніяк не допоможе. І навіть навпаки: рясно змащуючи обличчя перекисом, ви ризикуєте просто-напросто спалити шкіру, після чого піде довге її відновлення.

Лимонний сік

Ви, напевно, не раз зустрічали статті, що описують неймовірний ефект лимонного соку у відбілюванні шкіри обличчя і усуненні дрібних недоліків шкіри. Ось тільки там забули написати, що концентрований лимонний сік небезпечний для шкіри: він руйнує її захисний шар, провокує сильні хімічні опіки, викликає роздратування і лущення. Однак, на захист жовтого фрукта варто відзначити, що при правильному підході його дійсно можна використовувати для багатьох beauty-цілей.

Сода

Легенда про те, що це засіб здатний за пару процедур позбавити від чорних крапок, насправді може закінчитися катастрофою для тих, хто в неї повірив. Справа в тому, що сода має дуже агресивний рН, тому при контакті зі шкірою обличчя вона начисто руйнує епідермальний бар’єр, викликає зневоднення і прискорює процеси старіння. Що вже й казати про рекомендацію змащувати содою ніжну шкіру під очима для нібито виведення синіх кіл та мішків… А фантастичні результати, що демонструються на фото «до» та «після», досягаються завдяки програмі Photoshop.

Не ризикуйте даремно і будьте красивими!

Поділитися в соціальних мережах: