Чим дихали сумчани у листопаді?

1

Відділ екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії з посиланням на обласний центр з гідрометеорології інформує щодо стану забруднення атмосферного повітря в місті у листопаді поточного року.

Моніторинг викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря у Сумах здійснювала лабораторія обласного центру з гідрометеорології.

У листопаді відбір проб атмосферного повітря відбувався на трьох стаціонарних постах, які розташовані за адресами: вул. СКД, 26 (ПСЗ № 3), вул. Харківська, 125 (ПСЗ № 4), вул. Металургів, 2 (ПСЗ № 5).

Протягом місяця було відібрано та проаналізовано 1364 проби.

Середньомісячні концентрації діоксиду азоту перевищували санітарні норми в 1,6 раза, пилу – в 1,2 раза та формальдегіду – в 1,1 раза. Інші інгредієнти, що визначались, були нижче або на рівні санітарних норм.

Перевищення максимально разової гранично допустимої концентрації зафіксовано по оксиду вуглецю в 1,2 раза 29 листопада при південно-східному напрямку вітру зі швидкістю 7 м/с на посту спостереження за забрудненням атмосферного повітря № 4 по вул. Харківська, 125.

У порівнянні з жовтнем 2017 року збільшилася середньомісячна концентрація оксиду вуглецю, діоксиду азоту та оксиду азоту, рівень забруднення пилом та формальдегідом зменшився, а діоксидом сірки та аміаком залишився майже на попередньому рівні.

Високих та екстремально високих рівнів забруднення атмосферного повітря у листопаді не спостерігалось.

Спостереження за рівнем радіаційного забруднення атмосферного повітря щоденно проводила авіаметеорологічна станція Суми. Радіаційний фон у листопаді Суми складав 12-13 мкР/год та не перевищував допустимих значень.

Поділитися в соціальних мережах: