Чим котельня Північного промвузла розрахується за другий місяць опалювального сезону?

Сьогодні під час апаратної наради при міському голові директор котельні Північного промвузла Микола Жовтобрюх розповів про початок теплопостачання у Ковпаківський район.

Вже у четвер, 1 листопада, котельня Північного промвузла отримала газ та розпочала постачання тепла у квартири сумчан.

«Наразі практично всі споживачі з опаленням. Не підключено близько 15 будинків. Адже там потрібно вирішити  певні проблеми з обслуговуванням та  виконати гідравлічні роботи», – зазначив Микола Жовтобрюх.

Це питання обговорили й на апаратній нараді при голові Сумської облдержадміністрації.

«Питання, яке вирішено на сьогодні, не вирішує питання подачі газу і опалення котельнею Північного промвузла на весь опалювальний період. Тобто ситуація вирішена станом на сьогодні, а що буде через місяць, коли прийде час розрахунків по договору реструктуризації? Міській владі вже сьогодні потрібно знати, яким чином підприємство буде розраховуватися згідно з тим договором. Адже, як ми бачили раніше, котельня не може гарантувати вчасних розрахунків за газ», – говорить керівник апарату ОДА Дмитро Живицький.

Він звернувся до керівництва міста, міського голови та профільного заступника, аби вони надали відповідь обладміністрації на це питання і публічно повідомили,  з яких джерел підприємство розраховуватиметься за газопостачання і виконуватиме договір реструктуризації перед НАК «Нафтогазом».

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: