Чим займаються фахівці юстиції, дізнавалися сумські студенти

Студенти-першокурсники коледжу Сумського національного аграрного університету завітали до обласної юстиції, щоб ознайомитися з основними напрямами її діяльності. 

Юні правники дізнались про роботу органів державної виконавчої служби та з цікавістю слухали про порядок виконання рішення суду.

Представник органів нотаріату розповіла про те, чим займаються нотаріуси, які вони посвідчують права і факти, які вимоги до осіб, які хочуть стати нотаріусами.

Також студенти дізналися про структуру управління державної реєстрації та основні аспекти його діяльності. Зокрема, говорили про новий офіс європейського зразка «Open Space» та послуги, які він надає. Акцентували увагу й на популярному проекті Міністерства юстиції України «Шлюб за добу», завдяки якому закохані пари можуть не чекати місяць і скоріше узаконити свої стосунки.

Фахівці юстиції ознайомили майбутніх юристів з загальнонаціональним правопросвітницьким проектом «Я МАЮ ПРАВО!» та повідомили номер телефону – 0 800 213 103, за яким кожен може отримати безкоштовну правову консультацію.

Таким чином, студенти отримали для себе багато нового й корисного і як для майбутніх юристів, і як для громадян.

 

Поділитися в соціальних мережах: