Чиї «танки» проїхали на Харківській, що у Сумах?

На сумському дорожньому «полі» танки гуркотіли… Сумчани, що мешкають у будинку на вулиці Харківській, 8, скаржаться на розбиту дорогу у дворі. Просто яма на ямі, і ямою поганяє. Містяни засипають їх камінням, щоб хоч якось ходити, коли йдуть дощі, але ж це не вихід. Дорогу потрібно ремонтувати, бо як пенсіонерам, такі  мамам з візочками ходити тут неможливо.

«Як тільки грязь якась, йти неможливо. Йдеш, бувало, так ледве не до голови окропило, і тікаєш, не знаєш куди втекти, з палкою далеко не побіжиш», – говорить Галина, мешканка будинку.

За словами місцевих жителів, розбили дорогу авто, які підвозили будматеріали до новобудови неподалік.

«Коли збудували оту висотку, у нас вщент розбили дорогу. Тому що проводили будівельні роботи, вони розчин все возили, і у нас тепер неможливо взимку, а восени, і як оце відлига, тут пройти неможливо», – скаржиться сумчанка.

Начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства СМР Віталій Шилов повідомив, що цього року сумчанам ще доведеться закидати ями камінням та цеглою.

«Харківської, 8 100% в титульних списках на 2019 год рік немає. Чому? Тому що в титульних списках є, ну виходить, що протилежна сторона, це Харківська 1, 1/1, 3, и так далі до проспекту Лушпи»,говорить Віталій Шилов.

Галіна Корявко

 

Поділитися в соціальних мережах: