Чому прокуратура подала позов на департамент інфраструктури Сумської міськради?

Розбиті дороги,  відсутність дорожніх знаків і «зебри» – території біля близько 80 навчальних закладів Сум знаходяться в незадовільному стані, і ця проблема не вирішується роками. Тож прокуратура через суд зобов’язала профільний департамент усунути ці недоліки.

Сумська спеціалізована школа  №9, що по вулиці Даргомижського, розташована поблизу дороги, повної ям та вибоїн. Проїзна частина вже багато років потребує капітального ремонту, а попереджувальні дорожні знаки  «Діти» – заміни. Крім цього, розмітка на пішохідному переході ледь помітна.

Ще три роки тому наша телекомпанія розповідала про саме цю дорогу, проте досі проблему не усунули.

Схожа ситуація і в інших навчальних закладах, їх майже 80. Минулого року усі ці об’єкти перевірила профільна комісія та звернулась до департаменту інфраструктури, аби ті усунули недоліки.

 «І вже у серпні 2019 року, напередодні нового навчального року, комісія знову поїхала, перевірила території, –  і ситуація повторилася, порушення усунуті не були. Відтак прокуратура звернулась до суду з відповідною позовною заявою», – розповідає Наталія Науменко, прес-секретар прокурора Сумської області

Звертались до чиновників і патрульні, втім реакції так і не було. Через це прокуратура звернулась до суду з позовом.  5-го листопада винесли рішення, яким зобов’язали структурний підрозділ усунути всі наявні порушення, і ті зобов’язані виконати це найближчим часом.

Та за словами заступника міського голови Сум Олександра Журби, це можливо виконати лише наступного року, якщо виділять кошти

«Департамент опрацював, об’єм визначений, і ми плануємо на наступний рік. Бюджет формувався ще в минулому році, тому всі роботи ми спланували заздалегідь», – говорить Олександр Журба.

Поділитися в соціальних мережах: