Чому ремонт ділянки траси Шостка-Зноб-Новгородське під загрозою?

Депутат Пилипейко розповів, чому ремонт дороги в селі Івот, яка є частиною траси Шостка-Зноб-Новгородське, опинився під загрозою зриву.

Ремонт траси «Шостка – Зноб-Новгородське» вже стартував, однак частина дороги, зокрема, тієї, яка пролягає територією села Івот, опинилася під загрозою зриву. Місцеве сільгосппідприємство, яке раніше дало згоду на надання благодійної фінансової допомоги, нині відмовилося від своєї обіцянки.

«Зараз, коли ремонт розпочато, Віталій Гудименко, як керівник УГАКу, відмовився надавати кошти. Він мені повідомив, що зарубіжне керівництво підприємства незадоволене неякісним виконанням ремонтних робіт на дорозі, тому у допомозі нам відмовлено. Тепер ми шукаємо можливість, де віднайти цю частину коштів, яких тепер не вистачає», — написав на своїй сторінці у соцмережах депутат обласної ради від Опозиційного блоку Володимир Пилипейко.

Він нагадав, що саме директор «Українсько-голландської агрокомпанії» (УГАК) Віталій Гудименко під час спільної наради у серпні місяці пообіцяв виділити кошти на ремонт проїзної частини у розмірі 100 тис. грн. На такий крок підприємство наважилося, бо їх техніка регулярно курсує цими дорогами, засіває поля, а також на території Івотської сільради розташований офіс підприємства.

«Ми не залишимо без уваги це питання, обов’язково доведемо його до логічного кінця. Вірю, що найближчим часом ситуація покращиться і автовласники отримають нормальну дорогу, а не напрямки з суцільними ямами», — запевнив Володимир Пилипейко.

 

830-3486

Поділитися в соціальних мережах: