Чому в Сумах не прибирають прибережну територію Псла?

Спекотного дня кожен шукає спосіб, аби освіжитися. Тому сумчани полюбляють купатися на березі Псла, біля Харківського мосту. Проте існує одна проблема – смітник, який ніхто не прибирає. Жителі міста  скаржаться на відсутність сміттєвих баків та туалетів. Адже там купаються не лише дорослі, а й дітлахи.

«Пляжу як такого тут немає, просто диким способом відпочивають сумчани. Відсутні  смітники, а те, що люди приносять з собою, нема куди викинути, відповідно, сміття розкидане повсюди. Під деревом, наприклад була гора до вчорашнього дня, але люди, які тут постійно проживають, не витримали і самі все прибрали. А смітник під мостом лежить все літо. В туалет не те що страшно зайти, а й глянути на нього», зазначає Ніна Миколаївна, сумчанка.

Раніше біля мосту працювало кафе,  і його прибиральниця замітала східці, прибирала територію від сміття, стояли баки для відходів. Після закриття закладу їх демонтували, і ніхто не прибирає.

Люди постійно звертаються  до владних структур з цією проблемою, але ніхто не хоче відповідати за благоустрій прибережної території.

«Ковпаківський район каже, що це територія Зарічного, Зарічний відповідає , що Ковпаківського», – говорить Ніна Михайлівна.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: