Чи дотримується Олександр Лисенко своїх обіцянок?

Аналітичний портал «Слово і діло» перевірив, як міський голова Сум виконує обіцянки, дані у період перебування на посаді.

За визначенням фактчек-ЗМІ, обіцянка – це публічна заява, відповідно до якої персона має зробити щось або не робити чогось, виходячи з власних посадових обов’язків, політичної, партійної, моральної чи громадянської позиції.

Олександр Лисенко, перебуваючи на посаді міського голови, дав 140 обіцянок, з яких виконав 63, 40 – у процесі, а 37 залишив невиконаними. Він посідає 14-те місце у рейтингу відповідальності серед інших мерів України.

На початку свого керівництва Олександр Миколайович допоміг родині Харченків вирішити питання з незаконною спробою відібрати житло приватним ЖЕКом «Наш Дім». Тоді ж він почав виконувати обіцянки з облаштування вуличного освітлення та проїздів, дворів у Сумах.

Загалом міський голова дотримувався слова у питаннях, які стосувались ремонту доріг, вулиць, дитячих майданчиків. Серед завершених обіцянок також є сприяння розвитку ОСББ та будинкових кабінетів, будівництво дитячого садка на вулиці Добровільній, придбання тролейбусів великої місткості, будівництво футбольної академії «Барса» та інші.

З іншого боку, наш мер посідає 6 місце у рейтингу безвідповідальності. Сумчани так і не дочекались грандіозного відкриття МЦ «Романтика», реставрації Альтанки, “стежки здоров’я”  у міському парку відпочинку ім. І.Кожедуба та багато іншого. Такі обіцянки, як розробка Стратегічного плану міста, відкриття дитячого садочку на вул. Серпневій були виконані невчасно, тому теж зарахувались до невиконаних.

Загалом рівень відповідальності міського голови Сум – 45%. Він ще має шанс як підвищити, так і погіршити свої показники, адже у процесі виконання залишаються 40 обіцянок.

Нагадаємо, наші журналісти проаналізували щорічний звіт Олександра Лисенка та виокремили головні обіцянки міського голови, які він зобов’язався виконати до кінця року.

Марина Тищенко

Поділитися в соціальних мережах: