Чи відновили роботу GPS-приладів у сумських маршрутках?

До 15 лютого приватні перевізники в Сумах мали відновити роботу GPS-приладів на своїх машинах. Про це йшлося два тижні тому під час загальних зборів із ними у міській раді. Суспільне перевіряло, чи виконали свою обіцянку надавачі послуг.

15 лютого, близько 14.30, маршрутне таксі №20 стояло на кінцевій зупинці “Аеропорт”. Ця ж машина є на GPS-мапі. Маршрутне таксі №1 на зупинці “Вулиця Роменська” о 15.00 сервіс не показував.

Водій Микола на запитання, чи є в машині GPS-навігатор, відповідає:

“Має стояти. Кор.: – GPS-навігатор є на машині чи ні? – Має стояти. Знаю, що ставили. Кор.: – Але не працює? – Напевно”.

За договором на 1-му маршруті має працювати 10 машин. Жодна на мапі не “світилась”. Також не можна було побачити на екрані машину 55-того маршруту. Водій Сергій на запитання, чому, не показує маршрутне таксі на сервісі, відповів:

“На GPS-карті? Не знаю. Кор.: – Тобто немає у Вас GPS-навігатора? – Немає, мабуть”.

Суспільне намагалося з’ясувати у перевізників, чи є та чи працюють у них GPS-навігатори. “АТП-1054”, ФОП “Олійник” від коментарів відмовились без пояснення причин. “Престиж лайн”, послалися на сильну зайнятість. З “Сумипастранс”, ПП “Согор”, ПП “Запорожець”, ФОП “Оліфіренко” зв’язатися не вдалося. “Компол”, ФОП “Масюк” та ФОП “Прокопішек” сказали, що їхні машини обладнані GPS-приладами.

“Ми не встигли встановити. Мені дали тиждень, поки я встигла тільки оформити людей, в Трансінспекції зареєструвати машини і так далі. По-перше, вона – коштує дорого, а там є вебкамери – і можна дивитись. П’ять машин їздить чітко”, – говорить перевізниця Олена Сезько.

На коментар щодо відновлення роботи GPS-навігаторів перевізниками начальника відділу транспорту Сергія Яковенка Суспільне чекає. Речниця міської ради Ольга Семениста сказала, що через зайнятість чиновника надати 15 лютого його не можуть.

Поділитися в соціальних мережах: