Чи впаде в Сумах картковий будинок?

Сумчани, що мешкають на вулиці Леоніда Бикова, 2, просять допомоги. Будинок, в якому живуть містяни, тріщить, а фундамент осідає. Кажуть, все це – після зведення двох сусідніх будинків. Люди бояться, що будівля впаде, як картковий будинок.

«Будинок постійно просідає, просідає… Раніше в підвалі було багато води. Але зараз прокладки й засувки замінили, стало наче менше, але будинок все одно просідає. Все, що можемо, ми своїми силами замазували, але він все одно тріщить і просідає», – говорить Людмила, сумчанка.

Влітку тріщини не надто про себе нагадують, а от взимку… Мороз і холодне повітря «заходить в гості» до містян. Щілини пропускають зиму у квартиру.

Куди тільки не зверталися місцеві жителі – і до міського голови, і в департамент інфраструктури, і до депутата округу, але ремонт так і не зробили.

«Спочатку нам пообіцяли, що включать наш будинок у список по капітальному ремонту за рахунок міського бюджету. А потім директор департаменту інфраструктури сказав, що він не може уже виділить кошти, і що ми повинні зібрати самі із пенсії, із субсидій із зарплат, хай допомагають ваші діти, адже будинок цей приватизований, то  він вважається вашим, і що ви маєте за ці кошти його ремонтувати»,-  говорить Ніна, сумчанка.

З’ясувати, коли ж відремонтують будинок, не вдалося. Заступник міського голови з питань ЖКГ коментувати відмовився та сказав звернутися до департаменту інфраструктури. Але й там відповіді ми не отримали. Мовляв, у них немає людини, яка змогла б надати коментар.

І так завжди: замість того, аби допомогти людям вирішити проблему, вони перекладають відповідальність один на одного.

Галіна Корявко

 

Поділитися в соціальних мережах: