Цьогоріч ЗНО склали на відмінно вдвічі більше осіб – 447

29 липня пройшов брифінг Міністерства освіти і науки України щодо попередніх результатів ЗНО та початку вступної кампанії. За результатами ЗНО, з 400 тис. осіб, які складали іспит, 447 склали його на відмінно.

Загалом на основну сесію ЗНО зареєструвалось 379 493 особи. Щоб не допустити поширення коронавірусної інфекції, протягом тестування учасники мали обов`язково бути у масках, а перед початком тестування кожному вимірювали температуру.

Майбутні абітурієнти могли скласти тести з чотирьох навчальних предметів, серед яких два обов’язкові: українська мова і література та історія України чи математика. Інші два – на вибір: біологія, географія, фізика, хімія чи англійська, іспанська, німецька, французька мови.

“Традиційно найпопулярнішими навчальними предметами стали українська мова і література, історія України та математика. Також цьогоріч учасники активно обирали географію, англійську мову та біологію. Менше зареєстрованих було з фізики, хімії, іспанської, німецької та французької мов”, – зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Цьогоріч майже вдвічі збільшилась кількість 200-бальників, повідомляють у МОН. Найбільше відмінників із математики —  142 особи. На другому місці — англійська мова, 84. Кількість учасників, які отримали найвищий бал з фізики, — 60, тоді як минулоріч їх було лише 4.

Поділитися в соціальних мережах: