Делегація з “Піднебесної” відвідала Сумський педуніверситет

Сьогодні до Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка завітала делегація з Китаю.

Два роки тому керівництво Північного національного університету міста Іньцуань підписало договір про співпрацю з Сумським державним педагогічним університетом імені А.С. Макаренка. Тож делегація іньцуанського університету приїхала, аби ознайомитися з базою СумДПУ та поспілкуватися зі студентами.

На зустрічі з ректором та проректорами вишу представники делегації обговорили успіхи китайських студентів, котрі навчаються в СумДПУ, питання навчання студентів за програмою “Два дипломи” та навчання китайських студентів у навчально-науковому інституті культури та мистецтв та на інших спеціальностях.

“Ми готові співпрацювати за всіма спеціальностями, які є в нашому університеті, а не тільки за тими, які стосуються сфери культури. Ми вважаємо, що це новий шлях до розвитку університету” – запевнив Юрій Лянной, ректор СумДПУ.

Після зустрічі з ректором представники двох навчальних закладів обмінялися символічними подарунками. Далі делегація вирушила на екскурсію вишем: подивилися на експонати музею безхребетних, музею зоології та музею історії університету. Ну, і на завершення насолодилися виступами студентів інституту культури.

Галіна Корявко

Поділитися в соціальних мережах: