День Х: як і коли тестуватимуть педагогів

Незалежне тестування фахових знань і вмінь педагогів буде проведене 31 жовтня  2019 року.

Педагогічні працівники беруть учать у сертифікації виключно на добровільних засадах. За даними Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, у Сумській області на сертифікацію зареєструвалося  23 педагоги.

Сертифікація складається з трьох видів оцінювання:

  • експертне оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації шляхом вивчення практичного досвіду їх роботи (проводитиметься Державною службою якості освіти (ДСЯО) та її територіальними органами);
  • самооцінювання учасником сертифікації власної педагогічної майстерності (створення вчителем е-портфоліо);
  • оцінювання фахових знань та умінь учасників сертифікації шляхом їх незалежного тестування (проводитиметься УЦОЯО та регіональними центрами 31 жовтня 2019 року).

Тест укладається українською мовою та містить 100 завдань.

На виконання тесту відведено 180 хвилин.

Адреса проведення незалежного тестування зазначається у листі-виклику, який розміщено в кабінетах учасників сертифікації. Учасники самостійно роздруковують лист-виклик.

Допуск учасників сертифікації до пунктів тестування здійснюватиметься з 10:15 до 10:50. Для входу до пункту тестування учасник сертифікації повинен мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу та лист-виклик.

Учасник сертифікації, документи якого містять розбіжності в персональних даних, повинен також надати відповідний документ, що підтвердить ці зміни.

Поділитися в соціальних мережах: