День Соборності в міській податковій

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Цей договір увійшов в сучасну історію як «Акт злуки» і 22-го січня 1919-го року він був публічно оприлюднений в Софійській площі – серці Києва.

В наші дні мільйони українців, щороку, 22 січня вишикуються в живий ланцюг, який розтягається від Києва до Львова. Саме так сучасна молодь, люди зрілого та похилого віку відзначають знакову подію в історії національного державотворення України — День Соборності, української єдності та свободи.

Фахівці Державної податкової інспекції у м. Сумах не можуть залишитися осторонь від загальнодержавної події. Напередодні свята очільник інспекції Юрій Мельник на урочистих зборах привітав співробітників із святом:

«Минуло понад два десятки років Незалежності, на жаль, проблема соборності України залишилася не менш актуальною. Хочу відзначити, що народний рух України, який декілька років поспіль організовує живий ланцюг від Львова до Києва, окриляє і надихає український народ та змушує повірити у власні сили щодо створення могутньої європейської держави на ім’я Україна».

Фахівці інспекції власноруч створили святковий настрій – прийшли на роботу у вишиванках – національному одягу, який демонструє гордість та гідність українців.

Крім того, у приміщенні інспекції відбулася виставка дитячого малюнку. Творчі роботи юних митців вразили не дитячим розкриттям важкої для розуміння «дорослої» теми. У них криється багатий внутрішній світ і щире розуміння серйозної державної програми. Всі малюнки наповнені мріями про майбутнє країни, щасливе дитинство й добробут кожної родини.

«Навіть, найменші громадяни нашої країни розуміють необхідність її об’єднання, за яким стоїть її сила та міць нашої держави, — констатує Юрій Володимирович.

Джерело: прес-служба ДПІ у м. Сумах ГУ ДФС у  Сумській області

comments powered by HyperComments

Поділитися в соціальних мережах: