День святого Валентина: свято справжніх романтиків

14 лютого весь світ святкує не гучне, але таке романтичне й миле свято – День святого Валентина, день закоханих. Скептики кажуть, що воно придумане виробниками шоколадних цукерок і «валентинок», адже продажі цих товарів напередодні 14 лютого злітають просто до небес, так само, як і квітів. Але редакція СТС цю думку не поділяє, бо ми не скептики, а ще ті романтики 😉

І справді, це ж так прекрасно, що є такий день, пронизаний флюїдами любові, ще один привід висловити коханій людині свої почуття. І неважливо, скільки років вашим стосункам, бо справжнє кохання, як дороге вино, з роками тільки міцнішає.

День святого Валентина – це свято, коли на перший план виходить не вартість та коштовність подарунка, а увага коханої людини та час, проведений разом. Саме це, а також приємні дрібнички на кшталт «валентинок» та цукерок, що називається, «роблять» цей день.

Тож ми бажаємо всім-всім-всім, хто читає зараз ці рядки, палкого кохання, ніжності, приємних сюрпризів і веселих несподіванок, і не тільки в День святого Валентина!

 

 

Поділитися в соціальних мережах: