Депутата, якого підозрювали у хабарі, відпустили із зали суду

Новий поворот у справі депутата Сумської міської ради: сьогоднішнє засідання Зарічного районного суду у м. Суми, на якому розглядалася справа про обрання запобіжного заходу В’ячеславу Степченку, закінчилася тим, що підозрюваного відпустили. Пояснюється це тим, що при врученні підозри була порушена процедура її вручення.

Рішенням суду в задоволенні клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою прокуратурі відмовлено, оскільки, на думку слідчого судді, повідомлення про підозру вручав не особисто прокурор області, а слідчий за його дорученням. Відтак, на думку слідчого судді, особа не вважається підозрюваною.

Натомість прокуратура зазначає, що жодної норми закону, яка б зобов’язувала прокурора області особисто вручати повідомлення про підозру, не існує. Водночас є безліч рішень судів, зокрема вироків, у кримінальних провадженнях стосовно відповідної категорії громадян, повідомлення в яких не вручав особисто прокурор області. Тож прокуратура вже готує апеляційну скаргу на зазначену ухвалу суду, — йдеться у повідомленні на сайті прокуратури Сумської області sumy.gp.gov.ua.

Детальніше дивіться у вечірніх новинах на телеканалі СТС.

Нагадаємо, 12 березня 2018 року В’ячеслава Степченка затримали під час отримання хабаря в сумі 4,5 тис. доларів США від одного з підприємців за сприяння у продовженні терміну оренди земельної ділянки.

Поділитися в соціальних мережах: