Дітям – свято й подарунки, дорослим – позитивні емоції

Працівники Головного управління ДФС у Сумській області та Сумської митниці ДФС з нагоди Міжнародного дня захисту дітей відвідали вихованців Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області.

Міжнародний день захисту дітей припадає на перший день літа  і є одним з найдавніших міжнародних свят. Його відзначають у всьому світі з 1950 року. Це свято нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і релігії, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного і психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці як необхідних умов для формування гуманного і справедливого суспільства.

Діти порадували казковим театралізованим дійством з піснями і танцями. А дорослі дарували подарунки та бажали здійснення заповітних мрій та бажань.

“Хочу, щоб казка, яку нам показали діти, була у всієї малечі наяву, – звернулася до дітей з побажаннями представник фіскальної служби Сумської області Анжеліка Кулик. – Бажаю, щоб ви вірили у чудеса, і найнеймовірніші мрії завжди збувалися, а ми, дорослі, допоможемо їх здійснювати. Адже саме ваші посмішки дарують нам  позитивні емоції та дають натхнення!”дфс2

Працівники ГУ ДФС у Сумській області та Сумської митниці ДФС подарували дітям солодощі, фрукти, комп’ютерні стільчики та ще безліч подарунків.

 

Поділитися в соціальних мережах: