До 3 березня сумські школи на карантині

У Сумських школах оголошено карантин до 3 березня. Таке рішення було ухвалене на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 23 лютого.

За словами в. о. начальника відділу охорони здоров’я Олени Чумаченко, на поточному тижні зареєстровано 2970 випадків захворюваності на грип та ГРВІ, що на 14,5% більше, ніж попереднього тижня. Серед тих, хто занедужав, 64% – діти до 18 років.

Протягом тижня було госпіталізовано 150 сумчан, серед яких 85% – діти. Сьогодні у стаціонарних відділеннях міській дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди перебуває 148 хворих дітей на 115 інфекційних ліжках. У зв’язку із цим додатково розгорнуто 30 ліжок у дерматологічному відділенні.

Заслухавши інформацію від фахівців Сумського обласного гідрометеорологічного центру та управління Держпродспоживслужби в м. Сумах, члени комісії вирішили запровадити карантин у закладах загальної середньої освіти міста до 3 березня включно, перевести дитячі садочки на черговий режим роботи, заборонити роботу позашкілля, проведення масових заходів, запровадити масковий режим у лікувальних закладах міста та обмежити відвідування хворих, забезпечити дезінфекцію комунального та приватного транспорту, посилити роботу пунктів обігріву.

Джерело: regionews.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: