До Глухова надійшла гуманітарна допомога з Парижу

30c181823a0adaab8daf7b2affeed63cМетодичну, а зовсім нещодавно і матеріальну допомогу отримала Глухівська ЦРЛ з міста Парижа.

Звичайно не від міської влади Парижа, а від відомої благодійної організації Muse AHРMSA. І хоча в перекладі це звучить як Американський госпіталь в Парижі, насправді ця Асоціація не отримує фінансування ні від Америки, ні від влади Парижа, а існує виключно на благодійні внески.

Причому існує дуже успішно і протягом вже більше 100 років (заснована в 1906 році). На цей раз Muse AHРMSA передала Глухівській ЦРЛ спеціальний медичний комплект, який передбачається використовувати в реанімаційному відділенні, причому саме в випадках невідкладної допомоги для важкохворих.

Комплект містить кілька медичних інструментів і пристосувань, в тому числі нейростимулятор Stimuplex hns 10 і навіть два спеціальних манекена, для навчання персоналу.

Трохи раніше, 7 липня, представники Асоціації Muse AHРMSA, на основі підписаного в Києві МОЗ договору про співпрацю, вже проводили з лікарями та молодшими медпрацівниками Глухівської лікарні перший тренінг.

Джерело:city.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах: