До лікарні — на пожежній машині

На пожежному всюдиході ЗІЛ-131 доправили вагітну жінку до лікарні 6 березня. А все через складні погодні умови і поганий стан доріг: карета «швидкої», що їхала на виклик, загрузла у сніговому заметі на околиці міста Конотоп. 

Рятувальники 12-ї державної  пожежно-рятувальної частини допомогли у цій складній ситуації. 31-річна пацієнтка була вкрай здивована, коли замість автомобіля «швидкої» побачила пожежну машину 🙂шв1

Працівники Служби порятунку підвезли її разом з лікарем до місця, де на них вже чекала карета «швидкої». Жінка подякувала рятувальникам за допомогу. Після цього лікарі вже на своєму автомобілі доправили пацієнтку до медичного закладу.шв2

Всього до операції було залучено 3 чоловіки особового складу та 1 одиницю спецтехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Вже по поверненні рятувальників до підрозділу до них зателефонували з м.Суми з диспетчерської служби обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, щоб подякувати за надану допомогу їх працівникам у виконанні завдань з охорони здоров’я громадян у складних погодних умовах. 

Поділитися в соціальних мережах: