До Москви не доїхали 54 пляшки Scotch Whisky «CHIVAS REGAL»

Вже вкотре митники  разом з працівниками  прикордонної служби Сумської області вилучають товар без акцизних марок, який українці намагаються вивезти до Російської Федерації для продажу.

Сьогодні вночі під час проведення митного контролю вагонів потягу сполученням «Одеса – Москва» на станції Конотоп Південно-Західної залізниці громадянин України заявив усно та зазначив у митній декларації, що він переміщує 54 пляшки віскі загальною вартістю 81 тис. гривень. Згідно з поясненнями, зазначений товар придбаний в Одесі на одному із ринків для перевезення і перепродажу в столиці Російської Федерації.

В результаті митного огляду встановлено відсутність наклеєних в установленому порядку марок акцизного збору на всіх пляшках алкогольного напою іноземного виробництва .

Зазначені дії чоловіка мають ознаки порушення митних правил, передбачених статтею 484 Митного кодексу України.

Працівники митниці нагадують, що наявність наклеєної в установленому порядку марки акцизного податку встановленого зразка на пляшці (упаковці) алкогольного напою є однією з умов для ввезення на митну територію України і продажу таких товарів споживачам, а також підтвердженням сплати податку та легальності ввезення товарів. Маркуванню підлягають усі алкогольні напої з вмістом спирту етилового понад 8,5 відсотка об’ємних одиниць. чивас1

Поділитися в соціальних мережах: