До Сум весна ніяк не дійде

За прогнозом Сумського обласного центру з гідрометеорології, 19 березня у Сумській області на дорогах ожеледиця, в південній половині регіону сніг. Температура повітря вночі 11-16 градусів морозу, вдень – 5-10 градусів нижче нуля.

За прогнозами Харківського центру з гідрометеорології, до кінця робочого тижня на Сумщині очікується на дорогах ожеледиця, зниження температури повітря до 18 градусів морозу. 21 березня прогнозується невеликий сніг і мокрий сніг.

Щорічно до лікувальних закладів Сумщини надходять постраждалі з різними стадіями обмороження. Як показує статистика, кількість таких випадків збільшується одразу у декілька разів у періоди різких похолодань. Рятувальники закликають громадян без потреби не виходити на вулицю та утриматись від подорожей на далекі відстані.

Нагадуємо, що для надання допомоги населенню у період низьких температур, особливо малозахищеним верствам, на території області організовано роботу 547 пунктів обігріву. Адреси їх розміщення можна дізнатись за інтернет-посиланням: http://sumy.dsns.gov.ua/ua/Perelik-punktiv-obigrivu-stanom-na-16-sichnya-2018-roku.html

Поділитися в соціальних мережах: