До сумської поліції надійшло більше сотні заяв на свавілля перевізника

маршрутки 5

Про це під час апаратної наради в мерії повідомив начальник сектора Сумського міськвідділу поліції ГУНП в Сумській області Микола Мальцев.

Після винесення ухвали суду про тимчасове припинення підвищення вартості проїзду в маршрутках ПП «Согор» сумчани викликають поліцію та пишуть скарги на водіїв, які відмовляються їх везти за 3 грн.

«Щодня надходить не менше 20 заяв і повідомлень. Півтори-дві години наші працівники витрачають на опитування, складання відповідних процесуальних документів, що дуже відволікає від основної роботи — розкриття кримінальних правопорушень та патрулювання міста», — доповів Микола Мальцев.

Полісмен запропонував чиновникам провести брифінг та пояснити мешканцям причини підвищення тарифів і законність цих дій.

Перший заступник мера Сум Володимир Войтенко, який вів нараду, поцікавився, хто саме пише скарги: активісти чи самі сумчани.

«Зараз порушено кримінальне провадження за фактом невиконання рішення (ухвали – виправив Віктор Волонтирець) суду, буде проведено досудове розслідування і буде дана правова оцінка цим діям», — підсумував Микола Мальцев.

Нагадаємо, 6 червня Зарічний районний суд міста Суми прийняв ухвалу, якою зупинено на час розгляду справи дію рішення виконавчого комітету Сумської міської ради про підвищення тарифу до 4 грн. у маршрутках, що обслуговує ПП «Согор», а саме маршрути: 4, 5, 11, 12, 20, 22, 25, 26 та 60. За невиконання рішення суду поліція відкрила кримінальне провадження на сумського перевізника.

Поділитися в соціальних мережах: