Домашнє насильство: не можна мовчати!

Домашнє насильство – ганебне явище, що вимагає гучного розголосу у суспільстві та формування чіткої негативної позиції кожного громадянина у цьому питанні. І загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» взяв чіткий курс на реалізацію нового пріоритетного напрямку.

Спеціалісти юстиції Сумщини розгорнули масштабну інформаційну кампанію з роздачею інформаційних буклетів, що містять необхідні механізми захисту від проявів домашнього насильства.

Закликаємо всіх: не бійтесь сказати про свою біду та не залишайтесь осторонь чужої, бо найнебезпечніший учасник домашнього насильства – мовчання, а звичайний прояв людяності може врятувати чиєсь життя.imgonline-com-ua-Compressed-zJ7ai7EsdV

Нагадаємо, 07 січня 2018 року набув чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».  Новий законодавчий крок, ініційований Міністерством юстиції України, дозволить вивести розгляд будь-якого прояву жорстокості на загальнодержавний рівень, і винні обов’язково будуть покарані.

Поділитися в соціальних мережах: