Допомогу одиноким матерям призначатимуть за новими правилами

З 1 липня 2020 року діють нові правила надання допомоги одиноким матерям, повідомляє Міністерство соціальної політики.

Матеріальну підтримку можуть отримати одинокі матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновлювачі, мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, жінка, яка має дітей від особи, з якою вона не перебувала і не перебуває в зареєстрованому шлюбі, але з якою вона веде спільне господарство, разом проживає і виховує дітей.

Щоб отримати допомогу на дітей, одинокі матері мають подати перелік документів, який опублікований на Урядовому порталі. Матеріальна підтримка надається в розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім’ї.

Допомогу не надаватимуть родинам, які мають власний автомобіль, другу квартиру, або ж таким, які надали невірну інформацію та ін.

Призначення і виплата допомоги на дітей одиноким матерям здійснюються структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних, районних держадміністрацій, виконавчими органами міських рад міст обласного значення, районних у містах (у разі їх утворення) рад за зареєстрованим місцем проживання або місцем фактичного проживання заявника.

Поділитися в соціальних мережах: