Дорогу Харків — Охтирка нарешті відремонтують

Опублікований повний список доріг України, які планують ремонтувати у 2018 році.
Кабінет Міністрів України затвердив перелік автомобільних доріг загального користування державного значення та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування їх ремонту у 2018 році. Залежно від їх стану, запланований капітальний або поточний ремонт. Деякі будуватимуть заново. Про це повідомляється на Урядовому інтернет-порталі:

Уряд затвердив Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2018 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування.

Перелік передбачає проведення робіт з будівництва та реконструкції на суму 531,8 млн грн, з капітального ремонту на суму 1 260,1 млн грн та поточного середнього ремонту на суму 4 808,2 млн грн. Загальний обсяг фінансування становить 6 600 млн грн з введенням в експлуатацію 492,7 км доріг та 3 696 пог. метрів мостів.

Сумським водіям, напевне, буде приємно дізнатися, що серед переліку об’єктів, що підлягатимуть ремонту, є й  дорога Харків — Охтирка, — одна з найбільш проблемних і непридатних до використання:

«Уряд затвердив також перелік об’єктів капітального та поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Р-46 Харків — Охтирка у 2018 році. Зокрема, планується у рамках реалізації відповідної бюджетної програми провести ремонт автомобільної дороги Р-46 Харків — Охтирка на всій протяжності, що становить 104 км, загальною вартістю 982,2 млн грн, з них у Сумській області — протяжністю 21,9 км (в тому числі 2 мости) та вартістю 219,6 млн грн, у Харківській області — 81,7 км (в тому числі 1 міст) та вартістю 762,6 млн грн.», — повідомляє Урядовий портал kmu.gov.ua.

Поділитися в соціальних мережах: