Дорогу на вул. Ковпака у Сумах відремонтують навесні

Дорогу біля обласної лікарні по вулиці Ковпака відремонтують одразу після того, як вона перейде до комунальної власності міста.

Про це під час апаратної наради повідомив начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов.

За його словами,цю дорогу потрібно спершу прийняти до комунальної власності, і після цього управління зможе спрямувати кошти міського бюджету на її ремонт.

Щодо прийняття дороги до комунальної власності, то це питання міський голова Олександр Лисенко доручив опрацювати директору департаменту забезпечення ресурсних платежів Юрію Клименку.

Окрім того, очільник міста дав доручення начальнику управління капітального будівництва та дорожнього господарства тримати на контролі підготовку до робіт із ремонту доріг: чи справна техніка, чи є необхідні матеріали, чи готові до запуску асфальтні заводи.

«Ми з вами вже повинні готуватись до асфальтування доріг у місті, адже, за прогнозами, на нас чекає рання весна. Якщо ми завжди виходили на ремонт доріг 14-15 квітня, то цьогоріч, можливо, доведеться розпочинати поточний ремонт вже у березні. Єдине, що залишилось, це затвердити остаточний варіант титульних списків із поточного ремонту доріг у місті», – сказав Олександр Лисенко.

Джерело: Інформаційний портал Сумської міської ради

Поділитися в соціальних мережах: