Доступні ліки: перелік аптек у Сумах

screenshot-docs.google.com-2018-01-31-22-03-25-708-e1517429294690У січні відділ охорони здоров’я Сумської міськради уклав угоди з трьома суб’єктами господарювання на відшкодування у 2018 році вартості лікарських засобів за урядовою програмою «Доступні ліки».

Загалом ідеться про 18 аптек та аптечних пунктів по місту Суми. Оскільки укладання угод ще триває, перелік регулярно оновлюватиметься.

Нагадаємо, аби взяти участь у програмі, треба звернутися до свого сімейного лікаря, отримати рецепт та обміняти його на ліки безкоштовно або з доплатою в аптеці з позначкою «Доступні ліки».

У грудні Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, що внесла суттєві зміни до реалізації програми, зокрема доповнила її ще двома діючими речовинами для лікування серцево-судинних захворювань та діабету ІІ типу – Лозартан та Глібенкламід.

Перелік лікарських засобів, що беруть участь у програмі «Доступні ліки», можна знайти у Реєстрі лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню на сайті Міністерства охорони здоров’я.

Джерело: Sumy 24

Поділитися в соціальних мережах: