ДПСУ рекомендує українцям утриматися від поїздок до РФ

Державна прикордонна служба України рекомендує утриматись від поїздок до Росії, принаймні на період поки в Україні запроваджений воєнний стан. Про це в ефірі “Прямого” повідомив помічник голови державної прикордонної служби Олег Слободян. 

“Упродовж останніх днів ми спостерігаємо так звані “дзеркальні дії” Російської Федерації.  Без пояснення причини російські прикордонники відмовляють громадянам України в перетині кордону Російської Федерації на в’їзд”, – сказав він.

Слободян пояснив, що ДПСУ діє в рамках правового поля, складає відповідні документи, пояснює людям причини, вручає копію документів про відмову в перетині державного кордону. Російські правоохоронці просто завертають громадян України, ніяк це не пояснюючи і не надаючи на руки ніяких документів.

“Ми вважаємо, що це не єдиний ризик для громадян України. Інший ризик – потрапити під пресинг російських спецслужб на кордоні або після його перетину. Виходячи з такої ситуації, голова державної прикордонної служби рекомендував утриматись від поїздок до Російської Федерації, принаймні на період, поки запроваджений воєнний стан”, – додав він.

Джерело: tyzhden.ua

Поділитися в соціальних мережах: