Друкуються підручники до нового навчального року

У розпалі літа не припиняється підготовка до нового навчального року. Зокрема, повним ходом продовжується виготовлення підручників. З Міністерства освіти і науки повідомляють: графік друку витримується чітко, а  усі книги будуть на обласних базах до 15 серпня. 

Як передбачено законом, місцеві органи управління освітою зобов’язані доставити усі учбові посібники до закладів освіти протягом 15 календарних днів після отримання. За планом до 1 вересня підручники мають бути в школах. Міністер освіти і науки Лілія Гриневич повідомила про це під час Координаційної ради з питань впровадження реформи в сфері освіти.

“Щодо друку підручників – ви знаєте, що минулого року були проблеми. Ми винесли уроки. Ми дуже інтенсивно працювали щодо підручників, і я можу сказати, що на 5 липня ми вже другий клас надрукували майжена 70%і найближчим часом їх додрукуємо. До 2 серпня ці підручники повністю будуть доставлені до обласних державних адміністрацій. 5-ті класи вже взагалі надруковані на 100%. 6-й клас –25% плану доставки. Угоди для 11-го класу укладені до 11 липня, і тому доставка буде до 15 серпня. Таким чином, до початку навчального року всі підручники мають бути доставлені на місця”, – запевнила очільниця відомства.

Рішенням Координаційної ради обласним державним адміністраціям та місцевим органам самоврядування доручили «організувати доставку підручників з обласних баз до закладів освіти у визначений законом строк – впродовж 15 днів після доставки на бази, як це є в нормативних документах».

У МОНі уточнюють, що нинішнього року передбачено друк усієї лінійки підручників для 2-х (3 млн 856 тис. 245 примірників) та 11-х класів (6 млн. 987 тис. 187), а також друк окремих предметів для 5-х (298 тис. 179 примірників) та 6-х (1 млн. 179 тис. 091 примірник) класів. У цілому 2019 року друкуватиметься 12 млн. 320 тис. 802 примірники підручників для середніх загальноосвітніх шкіл.

Джерело: vseosvita.ua

Поділитися в соціальних мережах: