Дружині загиблого в резонансній ДТП у Харкові сумчанина та її сестрі необхідна допомога

ДТП у Харкові зламала життя цілій родині.

Сьогодні в Сумах поховали 27-річного Олександра Євтеєва, який загинув під «Лексусом» ввечері 18 жовтня. Його дружина Оксана та її сестра Діана Берченко у важкому стані перебувають в лікарні.

Обидві лежать в Харківській клінічній лікарні невідкладної допомоги №4. Всі бажаючі можуть здати кров.

На їх лікування і подальшу реабілітацію знадобиться чимало грошей. Рідні та знайомі просять про допомогу.

Всі, хто хоче допомогти, може перерахувати гроші на картки: мама Оксани і Діани, Берченко Ольга Іванівна — 4149 4978 6242 5446, 5167 4900 0583 8603. Мама Олександра — Світлана Вікторівна Винниченко — банківські карти: 4149 6258 0780 5112 і 5168 7427 0075 9784.

10

«Вони в реанімації. Стан стабільно важкий. Страшно подумати, що буде, коли Оксана дізнається, що Саша загинув… Вони знайомі з 2010 року, разом вчилися в Харківському авіаційному університеті. Цього літа зіграли весілля. Вони були дуже щасливі. Того вечора йшли разом з 20-річною сестрою Оксани Діаною. Вони просто переходили дорогу… Про трагедію я дізнався з інтернету. Коли подивився прізвища загиблих, побачив: «Євтеєв Олександр Сергійович, 27 років». Спочатку не повірив. Але коли подзвонив його мамі, відразу все зрозумів по її голосу… Такого світлу і порядну людину, як Саша, ще потрібно було пошукати. Ми були однокласниками, разом вчилися в школі в Сумах. Останнім часом Саша працював в Харкові в IT-компанії», — розповів «Фактам» товариш Олександра Микита.

Як повідомили на сайті харківської мерії, одна з постраждалих сестер Оксана починає прокидатися і подавати ознаки свідомості, а Діана, як і раніше, знаходиться у вкрай важкому стані.

Нагадаємо, на вулиці Сумській у Харкові ввечері 18 жовтня сталася жахлива аварія. Після зіткнення двох авто на перехресті одне з них вилетіло на узбіччя в натовп людей — п’ятеро загинули на місці, ще шістьох доправили до лікарень із травмами.

Суд обрав запобіжний захід 20-річній Олені Зайцевій, яка стала винуватицею резонансного ДТП.

Поділитися в соціальних мережах: