Дитячі садочки мають вільні місця для прийому дітей

Начальник управління освіти і науки Антоніна Данильченко під час апаратної наради 6 липня доповіла про роботу закладів дошкільної освіти в умовах карантину. Зокрема, зазначила, що у дитсадочках ще є вільні місця для прийому дітей.

Минулого тижня дошкільні заклади освіти у Сумах відвідували в середньому 1917 дітей. Дитсадки у повному обсязі дотримуються протиепідемічних заходів: у закладах встановлені дезінфекційні бар’єри, працівники забезпечені антисептичними засобами та захисними масками.

Начальник управління розповідає, що задля безпеки батькам не можна заходити у садочки: «У нас є всі можливості і засоби для того, щоб виконувати протиепідемічні заходи належним чином. Ми продовжуємо приймати дітей відповідно звернень, що надходять до управління. Єдине, – наразі, у зв’язку з карантином, відсутній доступ батьків до приміщення дитсадків, спілкування відбувається тільки коли віддають дітей, або приймають назад на території закладу.»

Під час літнього періоду для дошкільнят організували програму оздоровлення, яка включає більше прогулянок на свіжому повітрі, різні види відпочинку та вживання свіжих овочів, фруктів та ягід. Для тих, хто має статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів та дітей із числа внутрішньо переміщених осіб, міська рада організувала безкоштовне харчування.

«Дехто сьогодні просто не пускає дітей у садочки, це право батьків, в свою чергу наше зобов’язання забезпечити у повній мірі дотримання протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти для тих дітей, які дитсадки відвідують. Слідкуємо за ситуацією. Будемо сподіватися, що у вересні наші дітки у нормальному режимі підуть до освітніх закладів», – підсумував звіт міський голова Сум Олександр Лисенко.

Як повідомила Антоніна Данильченко, у 24 закладах дошкільної освіти понад 360 місць є вільними. Прийом дітей у садочки, опрацювання звернень громадян відбувається у звичному режимі. Працівники управління освіти щодня відповідають на питання за допомогою чат-боту на офіційному сайті.

Поділитися в соціальних мережах: