Дитячі табори в Сумах готові приймати дітей, якщо таки послаблять карантин

Сонячне літо, довгоочікувані канікули. Школа, домашні завдання, іспити – все позаду. Зазвичай на початку червня у Сумах повним ходом вже працювали дитячі оздоровчі табори. Та цього року пандемія внесла свої корективи.

Через поширення захворюваності на COVID-19 Міністерство охорони здоров’я України заборонило діяльність таборів до 31 липня.

Втім, дитячі табори готуються до відкриття сезону навіть попри карантин, адже сподіваються, що заклади все ж таки зустрінуть дітей.

Так, у таборі «Універ» працівники повним ходом наводять лад на території. За словами директора закладу Яни Кривич, тут за зміну зможуть прийняти 230 дітей та розмістити їх у 5 корпусах.

«Ми активно готувалися до оздоровчого сезону. Зробили капремонт одного з корпусів, закупили нові меблі, уклали договори на обслуговування згідно з чинним законодавством», – повідомила директор табору.

На території табору «Орлятко» ПАТ «Сумбуд» закінчуються ремонтно-відновлювальні роботи. На території три корпуси, один з яких –  триповерховий. За зміну зможуть оздоровити 250 дітей.

Табір «Зоряний» КП «Шляхрембуд» також  готовий прийняти 250 дітей, яких розмістять у 5 корпусах. Нині там тривають ремонтні роботи.

Зараз більшості дітей доводиться проводити літні канікули у селі у бабусь та дідусів. Проте власників та відвідувачів таборів не покидає надія, що одна зміна відпочинку у серпні все-таки може відбутися.

Анастасія Лисянська

 

Поділитися в соціальних мережах: