Екоінспекція перевіряє сумське підприємство, на якому стався витік аміаку

1

Держекоінспекція в Сумській області почала перевірку ТОВ «Прогр-ес Трейд» за фактом аварійної ситуації — витік аміаку внаслідок пошкодження запірної арматури при наливі.

Про це повідомляє прес-служба відомства в Facebook.

Підприємство спеціалізується на оптовій торгівлі хімічними речовинами (аміак рідкий технічний). Для забезпечення підприємств Сумської області, використовується Пункт зливу-наливу на території газоналивної станції по вулиці Скрябіна, 56а (північна промзона міста).

Так, 18 жовтня на території газоналивної станції перед початком проведення робіт з перевантаження аміаку рідкого технічного, внаслідок виходу зі строю запірної арматури, відбулася розгерметизація автомобільної цистерни, в якій знаходились незначні залишки аміаку.

«Дані щодо кількості аміаку, що потрапив внаслідок аварії до атмосферного повітря уточнюються. Загрози для навколишнього природного середовища не виявлено», — повідомляють в Держекоінспекції.

На місці аварії рятувальники влаштували водяну завісу, яка локалізувала пари аміаку і запобігла їх розповсюдженню.

Нагадаємо, витік стався близько 14-ї години, 18 жовтня. Від викиду парів хімічнонебезпечної речовини люди не постраждали.

Поділитися в соціальних мережах: