Екс-директор тролейбусного управління хоче повернутися у крісло

Сьогодні, 12 лютого, у мерії відбувся другий етап відкритих слухань кандидатів на посаду директора КП «Електроавтотранс».

Двоє з восьми претендентів презентували своє бачення подальшого розвитку підприємства. Першим виступив екс-директор КП «Електроавтотранс» (2008-2012 рр.) Віктор Чалий. Він запропонував створити диспетчерську службу, вести чіткий контроль графіку руху, оптимізувати кадри, збільшити рухомий склад. Його конкурент Олександр Ситник (брат директора КП «Сумижилкомсервіс» Сергія Ситника) заявив про необхідність провести аудит підприємства, ввести жорсткий контроль фінансів і єдиний проїзний квиток для зменшення обороту готівки, оптимізувати структуру підприємства, відновити підготовку кадрів, а також брати з приватних перевізників плату за користування маршрутом, який збігається з комунальним.
За результатами слухань кандидатура Олександра Ситника була знята. Розгляд інших претендентів продовжать наступного тижня. Комісія зобов’язала кандидатів до наступних слухань надати свої бізнес-плани.

Поділитися в соціальних мережах: