Фахівці ДСНС і рятують, і навчають мешканців Сумщини

Не можна залишати без нагляду печі та розпалювати їх легкозаймистими рідинами! Дверцята топки завжди повинні бути зачиненими! Не можна вмикати одразу декілька потужних приладів до електромережі, адже це може призвести до виникнення короткого замкнення та пожежі! Про ці правила пожежної безпеки не втомлюються нагадувати населенню рятувальники, адже проведення масово-роз’яснювальної роботи, інформування населення з питань дотримання вимог правил безпеки життєдіяльності у зимовий період є ефективним методом запобігання виникненню багатьох небезпечних ситуацій.

Чергову зустріч працівники Сумського районного сектору Державної служби України з надзвичайних ситуацій провели 14 лютого у навчально-виховному комплексі с. Шпилівка Сумського району.

Крім правил експлуатації пічного та електроопалення, фахівці роз’яснили дітям і педагогам правила поведінки на кризі, а також порядок дій при виявленні підозрілих металевих предметів. Для кращого засвоєння наданої інформації присутні отримали тематичні пам’ятки.

Після навчального закладу рятувальники спільно з сільським головою провели профілактичну роботу у житловому секторі, сільській раді, магазині, відділенні поштового зв’язку. Безпека життя та здоров’я громадян – основна цінність у діяльності співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

За інформацією управління ДСНС України у Сумській області

IMG_20180214_100630IMG_20180214_125844

Поділитися в соціальних мережах: