Фірма колишнього глави Нацбанку і брата сумського маршрутника вирішила отримати землю у Сумах

14 вересня з’явився проєкт рішення сесії Сумської міської ради про надання ТОВ «Лєст-інвест» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Миколи Лукаша.

Згідно із проєктом рішення сесії,  ТОВ «Лєст-інвест» хоче отримати в оренду ділянку орієнтовною площею 5,5 га для будівництва та обслуговування сміттєпереробного заводу.

Відповідно до даних Реєстру юридичних осіб, кінцевими бенефіціарами цього ТОВ «Лєст-інвест» із прямим вирішальним впливом є Анатолій Єпіфанов і Володимир Стельмах – голова Нацбанку України у 2004-2010 роках. Вони мають по 30%  частки статутного капіталу підприємства.

Усього ж засновників у цієї фірми – чотири. Один із них – Володимир Горпенко. Він є рідним братом Михайла Горпенка – засновника ПП “СОГОР”, що здійснює пасажирські перевезення на міських маршрутах у Сумах. Його бізнес-партнером свого часу був теперішній міський голова Олександр Лисенко.

Позачергове засідання сесії Сумської міської ради, на якому планують розглянути питання виділення землі, призначене  на 15 вересня.

sumy.today

Поділитися в соціальних мережах: