Фіскальна служба: нічого не брали

Головне управління ДФС у Сумській області спростовує обвинувачення з приводу того, що працівник митниці посту «Бачівськ» отримав хабар у розмірі 400 доларів. Кажуть, що вищезазначеної суми знайдено не було, а 15 тис. грн., які знаходились у кабінеті — особисті кошти, які до кримінальних дій ніякого відношення не мають:

«Сьогодні на сторінках преси з’явилися публікації щодо отримання хабаря керівником зміни митного поста Бачівськ Сумської митниці ДФС. Слід зауважити, що посадовими особами прокуратури Сумської області спільно з Управлінням захисту економіки в Сумській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України дійсно проводився обшук на митному посту «Бачівськ» Сумської митниці ДФС, але ніякої підозри інспектору щодо отримання неправомірної вигоди у сумі 400 доларів США не висунуто.

Співробітники правоохоронних органів прибули до митного поста біля 23 години та при ретельному обшуку кабінету, робочого місця, стола чи навіть кишень працівника митниці доларів не виявили. Зазначимо, що фарби, якою помічені купюри, не було ані на тілі, ані на одязі звинуваченого. Насправді ж вони були знайдені в іншому місці. Що стосується ще 15 тисяч гривень, старший зміни наголошує, що це особисті кошти, на які колективом планувалося святкування з нагоди ювілею одного із співробітників. Інспектора затримано не було. Наразі тривають слідчі дії».


20150915084037

Поділитися в соціальних мережах: