«Формула 1» в сумських дворах: стартуємо

Євродвори бачили?… А вони є! Щоправда, не всюди. Ось на провулку Інститутському біля будинків 4, 5 та 6 двори не ремонтували більше 30 років.

У дворах цих будинків рідко зустрінеш водіїв, вони намагаються тут не їздити, адже ремонтувати автомобіль – то справа не з дешевих. Та й діти рідко граються на вулиці. Батьки говорять, що були ситуації, коли діти травмувалися. Тому краще обережно сидіти на лавці, а то хто знає, що станеться.

Пенсіонери – це взагалі окрема проблема, маневрувати з палицями поміж ям – ще та «Формула 1».

«У нас такі дороги,  що треба тільки випити і ходити, тверезим не пройдеш. Важко, ще з такими торбами, важко. І оце скільки ми 31 рік живемо тут, і отакі дороги ні разу не ремонтувалися», – говорить сумчанка.

Мешканці цих будинків не раз зверталися  в департамент  інфраструктури, управління  капітального  будівництва міськради, але  марно. Хоча в УКБ повідомили – кошти виділялися.

«Були  виділені гроші на ремонт прибудинкових територій, в тому числі й на двір на Інститутському, 4», – говорить Віталій Шилов, начальник УКБ.

Гроші виділили, але ремонт поки що не зробили. А поки сумчани чекають ремонт одного двору, вирішили створити петицію, аби пришвидшити вирішення проблеми всіх прибудинкових територій. Зараз її підписали 17 осіб з 250 необхідних.

Галіна Корявко

 

Поділитися в соціальних мережах: